Mundurki szkolne

Mundurki szkolne

z logotypem szkoły

Gadżety z logo

Twojej szkoły

Mundurki szkolne

Ujednolicony strój ułatwia identyfikację uczniów, poprawia ich bezpieczeństwo i zaciera różnice zamożności, polepszając samym tym relacje wśród dzieci. Buduje poczucie wspólnoty i przynależności do grupy oraz oszczędza czas i pieniądze rodziców.

Skorzystanie z naszej oferty mundurków jest bardzo proste:

Mundurki polo

Mundurki polo

Najchętniej zamawiane są mundurki polo z krótkim i długim rękawem. W ofercie występują podstawowe kolory: czarny, granat, chaber, biel, czerwień. Istnieje również możliwość haftowania naszywek.

Bluzy lub polary

Bluzy lub polary

Uzupełnieniem oferty naszego mundurku jest bluza lub polar. Logo umieszczane jest na materiale za pomocą haftu lub nadruku – według uzgodnień ze zlecającym. Istnieje również możliwość haftowania naszywek.

Koszulki i spodenki

Koszulki i spodenki

Oferujemy różnego rodzaju koszulki i spodenki do ćwiczeń na zajęciach gimnastycznych. Do wyboru posiadamy tkaniny w dwóch podstawowych rodzajach – oddychające lub bawełniane.

Gadżety

Gadżety

Drobne gadżety szkolne, jak upominek dla wychowawcy na Dzień Nauczyciela. Oferujemy również drobne prezenty dla całej klasy na różne okazje, jak Dzień Kobiet, Dzień Chłopaka lub Dzień Dziecka.