O Nas

Nasza Nazwa

„Barwy, bo barwimy codzienność”

Barwy to rodzinna firma, w której już od ponad dekady każdy z nas pracuje nad tym, aby świat stał się bardziej kolorowy.
Robimy to za pomocą nici w hafciarce, farbie do sublimacji, ploterowi do cięcia komponentów lub drukarce do tkanin. Widzimy wtedy, że Barwy niosą za sobą ładunek pozytywnej energii, której siła jest w kompozycji.

W naszej firmie wiemy, że świat składa się z niezliczonej ilości kolorów i każdy z nich jest inny.
Mamy na te kolory wpływ i w efektowny sposób potrafimy go wykorzystać dla radości naszych klientów. Nawet czarnej i smutnej tkaninie potrafimy nadać świeżość, radość i optymizm. To przekazujemy naszym klientom poprzez haftowanie i drukowanie loga firm, naszywki, odzież z haftem i nadrukiem, drobne gadżety reklamowe oraz wzornictwo przemysłowe.

Tak oto barwimy codzienność.

Nasze Środowisko

Barwy w zgodzie z naturą

Mamy świadomość, jak ważne jest dbanie o naszą planetę. Uważamy, że każdy wysiłek, choćby najmniejszy jest bardzo ważny aby nam, jak i przyszłym pokoleniom żyło się jak najlepiej.

Dlatego w naszej firmie w procesie produkcji wykorzystujemy głównie komponenty biodegradowalne i w pełni bezpieczne dla środowiska. Wprowadziliśmy również segregację nośników papierowych i kartonu.

Nasze Środowisko

Nasza Inicjatywa

Nasza Inicjatywa

Barwy charytatywnie

Uważamy, że każdy człowiek zasługuje na drugą szansę, dlatego aktywnie wspieramy organizację Teen Challenge. Jest to grupa bardzo zaangażowanych i oddanych sprawie osób, które pomagają ludziom bezdomnym w powrocie do normalnego, uczciwego i zgodnego z powszechnie uznawanymi zasadami życia.

Ta pomoc to przede wszystkim kuracje odwykowe, wsparcie w leczeniach odwykowych oraz pomoc w organizacji życia na nowo.

Nasza Obsługa

Barwy i zadowolenie klienta

Wiemy, że każdy z nas zasługuje na odrobinę kolorów w swoim życiu, dlatego w naszej obsłudze jest miejsce zarówno dla klienta indywidualnego jak i firmowego lub instytucjonalnego. Dzięki rozważnemu planowaniu i ujednoliconym standardom pracy, gwarantujemy dotrzymanie terminów przy równoczesnym zachowaniu wysokiej jakości wyrobów.

Terminy dostosowywane są do indywidualnych potrzeb klienta oraz obecnego obłożenia maszyn.

Nasza Obsługa

Nasza Specjalizacja

Nasza Specjalizacja

Barwy i zakres działalności

Specjalizujemy się w dekoracji tkanin za pomocą haftu i nadruku oraz w produkcji drobnych gadżetów reklamowych.

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Zapraszamy, dołącz do naszej rodziny Barwy!