O Nas

O nas

Barwy…

barwimy codzienność

Barwy…

barwimy codzienność

Barwy to rodzinna firma, w której już od ponad dekady każdy z nas pracuje nad tym, aby świat stał się bardziej kolorowy.
Robimy to za pomocą nici w hafciarce, farbie do sublimacji, ploterowi do cięcia komponentów lub drukarce do tkanin. Widzimy wtedy, że Barwy niosą ze sobą ładunek pozytywnej energii, której siła jest w kompozycji.

W naszej firmie wiemy, że świat składa się z niezliczonej ilości kolorów i każdy z nich jest inny.
Mamy na te kolory wpływ i w efektowny sposób potrafimy go wykorzystać dla radości naszych klientów. Nawet czarnej i smutnej tkaninie potrafimy nadać świeżość, radość i optymizm. To przekazujemy naszym klientom poprzez haftowane i drukowane logo firm, naszywki, odzież z haftem i nadrukiem, drobne gadżety reklamowe oraz wzornictwo przemysłowe.

Tak oto barwimy codzienność.

Nasza Specjalizacja

Nasza Specjalizacja

Barwy i zakres działalności

Specjalizujemy się w dekoracji tkanin za pomocą haftu i nadruku oraz w produkcji drobnych gadżetów reklamowych.

Nasze Środowisko

Nasze Środowisko

Barwy w zgodzie z naturą

Mamy świadomość, jak ważne jest dbanie o naszą planetę. Uważamy, że każdy wysiłek, choćby najmniejszy jest bardzo ważny aby nam, jak i przyszłym pokoleniom żyło się jak najlepiej.

Dlatego w naszej firmie w procesie produkcji wykorzystujemy głównie komponenty biodegradowalne i w pełni bezpieczne dla środowiska. Wprowadziliśmy również segregację nośników papierowych i kartonu.

Nasza Inicjatywa

Barwy charytatywnie

Uważamy, że każdy człowiek zasługuje na drugą szansę, dlatego aktywnie wspieramy organizację Teen Challenge. Jest to grupa bardzo zaangażowanych i oddanych sprawie osób, które pomagają ludziom bezdomnym w powrocie do normalnego, uczciwego i zgodnego z powszechnie uznawanymi zasadami życia.

Ta pomoc to przede wszystkim kuracje odwykowe, wsparcie w leczeniach odwykowych oraz pomoc w organizacji życia na nowo.

Nasza Inicjatywa

Nasza Obsługa

Nasza Obsługa

Barwy i zadowolenie klienta

Wiemy, że każdy z nas zasługuje na odrobinę kolorów w swoim życiu, dlatego w naszej obsłudze jest miejsce zarówno dla klienta indywidualnego jak i firmowego lub instytucjonalnego. Dzięki rozważnemu planowaniu i ujednoliconym standardom pracy, gwarantujemy dotrzymanie terminów przy równoczesnym zachowaniu wysokiej jakości wyrobów.

Terminy dostosowywane są do indywidualnych potrzeb klienta oraz obecnego obłożenia maszyn.

Z naszych usług skorzystało już kilkadziesiąt tysięcy klientów indywidualnych.

Z naszych usług cyklicznie korzysta ponad 1.200 klientów firmowych i instytucjonalnych.

Zapraszamy, dołącz do naszej rodziny Barwy!